Київексклюзивбуд, ТОВ , ТБК 

Я хочу тут работать
×

Київексклюзивбуд, ТОВ , ТБК 

Наше підприємство займається усіма видами ремонтно-будівельних робіт. Персонал підприємства має спеціальні знання та практичні навички для забезпечення високоякісного проведення робіт та ефективного виконання замовлення клієнта. Це підтверджується нашою ліцензією, адже право на зведення будівель до п'яти поверхів заввишки може здобути далеко не кожна будівельна фірма. Безперервне вдосконалення форм та методів праці є пріоритетом виконання будівельних робіт на нашому підприємстві. Усі наші працівники мають досвід роботи з новітніми матеріалами та технологіями. Виробнича база підприємства, до складу якої входить технологічний комплекс засобів малої механізації та комплект машин, дає можливість якісно та своєчасно виконувати поставленні задачі.

Під час підготовки та виконання будівельно-монтажних робіт, проводиться виробничий контроль якості, який охоплює вхідний контроль будівельних матеріалів, виробів і напівфабрикатів; операційний контроль окремих будівельних і операцій; приймальний контроль закінчених робіт і конструкцій.

Маємо ліцензію на здійснення таких основних видів робіт:

- зведення несучих та огороджуючих конструкцій будівель і споруд (фундаментів, металевих конструкцій будівель і споруд, збірних бетонних та залізобетонних конструкцій будівель і споруд, окремих конструкцій житлових та громадських, дерев'яних несучих на об'єктах житлово-громадськогопризначення, металопластикових (вікон, дверей тощо), полімерних, комбінованих, пневматичних та інших видів, облицювальних робіт на фасадах будівель і споруд). Фірма має право зводити будинки заввишки до 5 поверхів включно, що свідчить про високий рівень майстерності і професіоналізму інженерів та персоналу.

- монтаж конструкцій зовнішніх інженерних мереж і систем (водопостачання, каналізації дощової, побутової і виробничої, очисних каналізаційних споруд та систем)


 

- монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання (опалення, водопроводу та каналізації, вентиляції і кондиціонування повітря, електропостачання, електроосвітлення, зв'язку, радіо, телебачення, інформаційних мереж)